Sign in
326 views
383 views
288 views
298 views
299 views
2,212 views
351 views
393 views
2/10/13It's hard to believe American pennies cost more than one cent to produce, but they do.
So why do we still use them?
Please login in order to report media.
Still no account? Please go to Sign up